Автор: Stasyuk Eugene 32 15.03.2024

Cloudabove має можливість прискорити сайт шляхом кешування на сервері. За замовчуванням цей кеш очищається кожні 15 хвилин. Це досить вагомо прискорює сайт, але при цьому впливає на відображення контенту. Наприклад, у моєму випадку опублікований користувачем відгук на товар з’являвся тільки через 15 хвилин.

Очистити кеш досить просто. В основі цього лежить GET запит на https://scout.cloudabove.com/api/cache/purge. Важливо, щоб запит виходив з вашого сервера, інакше API запит не прийме.

У випадку з відгуками на Woocommerce ми будемо використовувати хук comment_post і функціюwp_remote_get()

function clear_server_cache($comment_id, $comment_approved) {

    if($comment_approved == 1){
        wp_remote_get('https://scout.cloudabove.com/api/cache/purge', array('timeout' => 5));
    }
}

add_action( 'comment_post', 'clear_server_cache', 20, 2 );

Крім того, ми можемо очищати кеш з адмінки сайту за допомогою кнопки

Щоб вона стала доступною, для цього необхідно цей файл scout-cache-helper.php помістити в папку wp-content/mu-plugins нашого сайту.

Інші статті

Wp Favs – менеджер плагінів для WordPress

Wp Favs – менеджер плагінів для WordPress

Wp Favs – менеджер плагінів для WordPress

Коли ти на регулярній основі створюєш шаблони для WordPress, то стикаєшся з одним рутинним моментом, який забирає у тебе частину часу – завантаження та активація плагінів. Досить успішно цю проблему вирішує плагін WP Favs. Ви просто створюєте список плагінів, який ви регулярно використовуєте, і потім завантажуєте його до себе на сайт. Процес роботи з плагіном […]

Покажи свою роботу presentation

Покажи свою роботу

Покажи свою роботу

Прочитав днями книгу Остіна Клеона “Покажи свою роботу”. Враження залишила дуже гарне. Завдяки їй я трохи змінив погляди на свою роботу та на сам процес загалом. Чим вона мене так вразила? Посилання цієї книги досить просте: покажи свою роботу, у тому числі й процес її створення.Час, коли глядачів цікавив лише результат роботи, а не процес […]