Автор: Stasyuk Eugene 38 Мітки: 27.04.2022

Прочитав днями книгу Остіна Клеона “Покажи свою роботу”. Враження залишила дуже гарне. Завдяки їй я трохи змінив погляди на свою роботу та на сам процес загалом.

Чим вона мене так вразила?

Посилання цієї книги досить просте: покажи свою роботу, у тому числі й процес її створення.
Час, коли глядачів цікавив лише результат роботи, а не процес його створення, вже давно минув. Сьогодні для інших людей, особливо для тих, хто займається тим самим, чим і ти, не менш цікаво дізнатися про ті етапи, підходи, тяготи через які ти пройшов, щоб твоя робота побачила світло.

Навіщо цим треба ділитися?

Профіту від цього підходу досить багато. Наприклад: ви – програміст-початківець, у вас немає ще будь-яких зроблених проектів. Найкраще, що ви можете зробити в даній ситуації – це показати свій процес навчання іншим за допомогою соцмереж або блогу. Такий підхід дозволить тобі знайти однодумців, які допоможуть тобі із завданням, яке ти не можеш вирішити або запропонувати якусь корисну фічу. Також даний метод краще за будь-яке резюме дозволить тобі внести ясність майбутньому роботодавцю про ті технології та навички якими ти володієш. Ти будеш засвоювати інформацію швидше та якісніше, запам’ятовувати краще, пам’ятати довше.

Ось кілька цитат із книги, які дадуть загальне уявлення про неї:

  • Просто робити роботу недостатньо. Потрібно зробити її добре та зробити доступною для глядача;
  • Варто подати процес вашої роботи належним чином та обов’язково знайдуться люди, які зацікавляться нею;
  • Гарні твори не утворюються в ізоляції;
  • Забудьте про професіоналів та гроші. Будьте любителем. Любителі не соромляться робити нове, припускатися помилок і ділитися своїми результатами та невдачами.
  • Наші роботи самі собою ні про що не говорять. Історія створення роботи безпосередньо впливає на її вартість і дозволяє перетворити складне на доступне.
  • Намагайтеся робити те, що у вас виходить робити найкраще. Іншим надайте можливість робити все інше.

Інші статті

DOMSubtreeModified – подія при зміні елемента action

DOMSubtreeModified – подія при зміні елемента

DOMSubtreeModified – подія при зміні елемента

Коротка передісторія Був у мене в роботі сайт, де форми були налаштовані на плагіні Contact Form 7. Самі ж ці форми були інтегровані з Mailchimp. Завдання полягало в наступному: після того, як користувач заповнить і відправить певну форму, повідомлення має потрапляти в сервіс з певним тегом (теги Mailchimp – це найпростіший спосіб організувати свою аудиторію […]

Wp Favs – менеджер плагінів для WordPress

Wp Favs – менеджер плагінів для WordPress

Wp Favs – менеджер плагінів для WordPress

Коли ти на регулярній основі створюєш шаблони для WordPress, то стикаєшся з одним рутинним моментом, який забирає у тебе частину часу – завантаження та активація плагінів. Досить успішно цю проблему вирішує плагін WP Favs. Ви просто створюєте список плагінів, який ви регулярно використовуєте, і потім завантажуєте його до себе на сайт. Процес роботи з плагіном […]